تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم : معمولا با افزایش سن چین و چروک و نیز گودی زیر چشم به وجود می آید. همچنین با افزایش سن پوست زیر چشم‌ ها خاصیت کشسانی خود را از دست می‌ دهد که بیشتر در سنین بالا اتفاق می‌افتد. چین و چروک زیر چشم تاثیر نامطلوبی در ظاهر افراد دارد. ( جوانسازی پوست )

با انجام تزریق ژل زیر چشم می توان گودی زیر چشم ها را برطرف نمود. این روش به از بین بردن کبودی و تیرگی زیر چشم نیز کمک کرده و چهره افراد را شاداب ، جوان و زیبا تر نشان خواهد داد.

به طور کلی گودی زیر چشم یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند و برای رفع آن به کلینیک های پوست ، مو و زیبایی مراجعه می کنند. علاوه بر پیری ، این عارضه می تواند در سنین جوانی نیز پدید آید. گودی چشم می تواند بر اثر عوامل مختلف ارثی یا بیماری در افراد پدید آید و تاثیرات منفی در ظاهر و زیبایی آن ها بگذارد.

تزریق ژل زیر چشم

مزیت های تزریق ژل زیر چشم

با تزریق ژل می توان حجم تحلیل رفته زیر چشم ها را بازگرداند و به رفع دایره های سیاه و گودی زیر چشم کمک کرد. با این روش پف زیر چشم هم درمان خواهد شد.

زمانی که ژل تزریق می شود ، سبب آبرسانی پوست شده و با افزایش تولید کلاژن ، کیفیت پوست بهتر خواهد شد. غالبا در بیمارانی که با این عارضه مواجه هستند ، خطوط اشک نیز دیده می شود. با تزريق ژل سبب جوانسازی پوست زير چشم خواهید شد.

به طور معمول با بالا رفتن سن ، به تدریج پوست خاصیت کشسانی خود را از دست داده و چین و چروک هایی در اطراف چشم ایجاد می شوند. این عارضه هم همچون گودی زیر چشم زیبایی و شادابی صورت را تحت تاثیر قرار داده و اثر نامطلوبی دارد.

علل گودی و چین و چروک زیر چشم

علاوه بر افزایش سن ، عوامل دیگری همچون قرار گیری بیش از حد در معرض آفتاب و استعمال دخانیات سبب بروز این عوارض خواهند شد. از دیگر دلایل چروک و گود شدن اطراف و زیر چشم می توان به مواردی همچون بد خوابیدن ، استرس ، آلرژی ، ژنتیک و غیره اشاره کرد.

همانطور که گفته شد با تزریق ژل زیر چشم در کلینیک پوست ، مو و زیبایی فرهمند می توان این عوارض را از بین برد.

تزریق ژل زیر چشم

فرآیند تزریق ژل زیر چشم

برای شروع درمان ، ابتدا با استفاده از کرم بی حس کننده ، ناحیه مورد نظر کاملا بی حس و سر می شود. سپس ژل پر کننده با استفاده از یک کانول که از سوزن بسیار ریزی برخوردار است ، تزریق می شود.

با انجام این کار حجم از دست رفته زیر چشم مجددا باز می گردد و چهره زیبا و جوان تر خواهد شد.

این جلسه درمانی حدود 15 الی 30 دقیقه طول می کشد و نتایج حاصل از آن به محض به اتمام رسیدن آن قابل مشاهده و مشهود است. لازم به ذکر است ماندگاری اثر این درمان حدود 8 تا 24 ماه می باشد.